Bus_widok na katedrę

Transport na terenie miasta Poznań - nasza specjalność!

Po Świętach Wielkanocnych nie próżnujemy. Udało nam się przyjąć kilka zleceń także w wolnym czasi i dziś od rana  zaczęliśmy z kopyta transportem na terenie Poznania. W malowniczych okolicznościach wiosny, odwiedziliśmy Bramę Poznania ICHOT. Nie zatrzymały nas poranne korki, bo nasi kierwocy doskonale poruszają się po mieście i na bieżąco monitorują to, co dzieje się na Poznańskich drogach.

Tym razem to była szybka robota – szybki transport, więc była chwila czasu na pstryknięcie kilku zdjęć. Oprócz fachowej pomocy przy przewozie, można u nas liczyć na odrobinę wrażliwości :D. Zapraszamy do małej fotorealcji, bo widoki na Katedrę i Wartę o tej porze roku są wyjątkowe. A nasza Bagażówka prezentuje się pod ICHOTem naprawdę godnie.

Szybki i tani transport oraz przeprowadzki na terenie Poznania i okolic, są u nas na najwyższym poziomie. Tereny gdzie nas znajdziecie: Luboń, Suchy Las, Tarnowo Podgórne, Baranowo, Koziegłowy, Przeźmierowo, Lusowo.

Jeśli masz pytania,  skontaktuj się z nami, wycena zawsze jest darmowa a nasi kierwocy służą radą i odpowiedzą na zadane pytania.

A jeśli interesuje Was Brama Poznania ICHOT, to zajrzyjcie tu.

Bus_paka_otwarta
Załadowany Bus - gotowi do transportu
Bus pod ICHOT
Nasz BUS pod ICHOT Poznań