szafy biurowe do transportu

Przeprowadzki biur i transport mebli biurowych mamy opanowany do perfekcji!

Jakiś czas temu zostaliśmy poproszeni o przewóz mebli biurowych. Uwielbiamy takie zlecenia, bo tego typu transport jest zawsze wymagający – odpowiednie zabezpieczenie szaf, szafek i innych sprzętów biurowych to podstawa sukcesu przeprowadzki biura.

Tym razem nasz transport obejmował około trzydziestu szaf, osiemdziesiąt niskich szafek i regałów oraz osiem palet z blatami i innymi sprzętami. Udało nam się to wszystko zabezpieczyć i przetransportować w osiem godzin. Cenimy Wasz czas i szanujemy pieniądze.

Zdajemy sobie sprawę, że przeprowadzka biura jest zawsze ważna ze względu na to, że liczycie na naszą pomoc i sprawne działanie. Nie ma czasu do stracenia, chcecie jak najszybciej urządzić się w nowym miejscu, a nie miesiącami otaczać się kartonami i kombinować jak to poskładać do kupy.

Nasi kierowcy chętnie pomogą i doradzą. Sprawdźcie ofertę naaszych samochodów i sprawdźcie jaki optymalny wymiar auta lub aut wybrać, aby zadziałać sprawnie, nie mnożyć kosztów i oczywiście oszczędzać na czasie. Nasze auta tutaJ.

Jeśli chcecie się dowiedzieć jak przygotować się do takiego transportu mebli biurowych, lub do przeprowadzki całego biura – skontaktujcie się z nami. Wiemy jak dbać o bezpieczeństwo.

 

regały biurowe
Palety z regałami gotowe do transportu
szafy zapakowane
Meble biurowe gotowe do transportu