Przeprowadzki

Spieszysz się? Masz problem z przeprowadzką? Doświadczenie pozwala nam zapewnić profesjonalizm i szybkie uporanie się z przeprowadzką.

Transport krajowy

Zapewniamy bezpieczny transport na terenie całego kraju. Dopilnujemy aby przewożone rzeczy dotarły do miejsca przeznaczenia na czas.

Odbiór i przewóz mebli

Oferujemy bezpieczny transport zakupionych mebli oraz innych przedmiotów do Twojego domu. Oferujemy też wniesienie sprzętu jeśli jest taka potrzeba.

Więcej o naszych usługach

Przeprowadzki

Oferujemy sprawne, tanie i bezpieczne przeprowadzki na terenie Poznania i okolicznych miejscowości (Suchy Las, Tarnowo Podgórne, Luboń, Gniezno i inne). Istnieje również możliwość skorzystania z usługi przeprowadzki na terenie całej Polski. W celu konsultacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Dysponujemy różnej wielkości samochadami i jesteśmy w stanie dojechać do każdego klienta.

Nasi pracownicy są doświadczeni i zaoferują Państwi pomoc na każdym etapie przeprowadzki – wniesienia, zniesienia mebli i sprzętów a nawet w montażu i demontażu, jeśli będzie taka konieczność. Zapraszamy do konsultacji telefonicznej.

 

Transport krajowy,
Taxi bagażowe

Usługi transportowe świadczymy na terenie całego kraju. Docieramy do największych miast: Poznań, Warszawa, Kraków, Wrocław, Trójmiasto, Szczecin i inne. A wszystko  szybko i w przystępnych cenach.

Przewozimy wszelkiego rodzaju sprzęty: AGD, RTV, meble, meble kuchenne, urządzenia, maszyny, sprzęty kuchenne, książki, elementy wystawiennicze na targi, sprzęty biurowe.

Istnieje możliwość przewiezienia zarówno dużej ilości paczek jak i pojedynczych sprzętów czy pakunków.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Konsultacja telefoniczna pozwoli Państwu komfortowo i szybko określić cenę usługi i umówić dogodny termin usługi.

Przeprowdzki i przenosiny biur i firm, odbiór zakupionych sprzętów i dowóz do domu

Oferujemy również możliwość przetransportowania sprzętów firmowych i biurowych. Jeśli planują Państwo przenosiny biura lub relokację firmy, na pewno pomożemy i sprawnie przewieziemy wszystkie sprzęty.

Oferujemy również odbiur zakupionych sprzętów czy elementów wyposażenia z popularnych sklepów jak Ikea, Leroy Merlin, Castorama itp. Sprzęt i zakupy zostaną dostarczone do domu lub na miejsce budowy czy w inne miejsce docelowe.

Nasi kierowcy zadbają również o wniesienie zakupów po wcześniejszym umówieniu zakresu usługi.

Zadzwoń do nas i zamów usługę!

Wycena zawsze jest darmowa

Kartony z rzeczami